Znak

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Vítejte!

Nacházíte se na stránkách Nadace pro podporu hasičského hnutí v ČR. Jsme, jak název napovídá, nadací působící na poli rozvoje hasičů a jejich práce. Specializujeme se na zachovávání tradic, poskytování příspěvků na projekty osvěty a výchovy mládeže a v neposlední řadě i na podporu hasičských muzeí. Ale nejen příspěvky se chceme věnovat. Rádi bychom také prostřednictvím našich stránek propagovali projekty nadšenců, kteří se dobrovolně a mnohdy s nasazením vlastních finančních a časových prostředků, snaží hasičinu propagovat a posouvat stále dál.

Na našich stránkách budete nalézat nejen strohé statistické informace, ale ve spolupráci s našimi partnery i informace o aktuálním dění mezi hasiči a o zajímavých projektech jednotlivých sborů.

Nové dokumenty

Nadace pro podporu hasičského hnutí v ČR
Husova 300
582 22 Přibyslav
E-mail: jpatek@chh.cz
Mapa České republiky s vyznačením sídla

Podrobný kontakt

Informace o zpracování osobních údajů

Informace v patě

• Aktualizace obsahu: 26.2.2024

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém